Kontakt oss

Vi holder til i trivelige lokaler midt i Asker sentrum. Kontakt oss på postkasse@sfk.no så svarer vi i løpet av kort tid.

Les gjerne mer om oss på sfk.no eller følg Støtteforeningen for Kreftrammede og Superselma-prosjektet sin side på sosiale medier.

Kontaktinformasjon

Kontakt oss på mail: postkasse@sfk.no eller superselma@sfk.no – Telefon: 66987100

Besøksadresse: Bankveien 7, 1383 Asker

Faktura: sendes til faktura@sfk.no

Ansatte:

Prosjektleder

Karoline Hatlestad

karoline@sfk.no

Tlf: 90 94 59 44

 

Salgssjef/økonomiansvarlig

Thomas Kristiansen

thomas.kristiansen@sfk.no

Tlf: 95 73 64 64

                                                   

Kreativ leder-Superselma

Tommy Kristiansen

tommy.kristiansen@sfk.no

Tlf: 92 09 82 98

Daglig leder

Marianne S. Kristiansen

marianne.kristiansen@sfk.no

Tlf: 90 86 24 24

Styret:

Styrets leder: Magnus Lindaas

Styremedlem: Marit Grov Natvig

Styremedlem: Marita Jacobsen

Styremedlem: Eirik Thorgersen

Styremedlem: Marianne Kristiansen

Valgkommite: Tommy Kristiansen

Valgkommite: Truls Haugseth

 

PERSONVERN